گزارش کارآموزی برق در نمایندگی مجاز سایپا

توضیح مختصر:

دانلود گزارش کارآموزی رشته برق در نمایندگی مجاز سایپا، بخشی از متن: امروزه موتورهای خودروها و سیستمهای جانبی آن به صورت یک قوای محرکه پیچیده دائماً در حال تغییر، تحول و بهینه شدن می باشد. در این راستای این تغییرات روشهای تست و عیب یابی موتور خودروها در حال تغییر و تحول می باشد و همین امر باعث …

عنوان کامل: گزارش کارآموزی برق در نمایندگی مجاز سایپا

دسته بندی: دانشگاهی » سایر موارد

اطلاعات

  • فرمت فایل دانلودی: zip
  • فرمت فایل اصلی: doc
  • تعداد صفحه: 16
  • حجم: 12 کیلوبایت

عبارات و جملات کلیدی

کارآموزی سایپا رشته برق, گزارش کارآموزی برق, دانلود کارآموزی برق سایپا, کارآموزی شرکت سایپا, گزارش کارآموزی مهندسی برق, گزارش کارآموزی سایپا رشته برق, کارآموزی برق نمایندگی سایپا, کارآموزی برق در نمایندگی سایپا, پروژه کارآموزی برق سایپا

بخشی از متن:

امروزه موتورهای خودروها و سیستمهای جانبی آن به صورت یک قوای محرکه پیچیده دائماً در حال تغییر، تحول و بهینه شدن می باشد. در این راستای این تغییرات روشهای تست و عیب یابی موتور خودروها در حال تغییر و تحول می باشد و همین امر باعث بوجود ابزارهای جدیدی برای عیب یابی دقیق و متناسب با تکنولوژی روز موتورهای احتراقی داخلی می باشد. یکی از مهمترین این ابزارها دستگاه اسیلوسکوپ مخصوص خودرو (Automotive Lab Scope) می باشد.

اسکوپ تعمیرگاهی که عموماُ ((اسکوپ )) نامیده می شود در واقع یک ولتمتر عینی (Visual Voltmeter) می باشد ولی برخلاف ولتمترها که عقربه آنها به کندی حرکت می کند و مقدار ولتاژ را نشان می دهد اسکوپ مقادیر لحظه ای ولتاژ را روی لامپ تصویر به صورت منحنی گرافیکی نشان می دهد که به این منحنی الگو می گویند.

به عبارت دیگر اسکوپ وسیله ای است که تغییرات ولتاژ را بر حسب زمان نشان می دهد که محور افقی X آن جهت نمایش حرکت شفت دلکو بر حسب درجه یا درصد و یا نمایش زمان واقعی که بر حسب میلی ثانیه است ، می باشد .

فهرست مطالب :

مقدمه

سیستم جرقه پلاتینی

اتصالات مهم دستگاه اسکوپ

کلیدهای کنترلی دستگاه اسکوپ

تشریح الگوی ثانویه در سیستم جرقه پلاتینی

ناحیه آتش ثانویه

ناحیه میانی ثانویه

ناحیه دوال Dwellثانویه

ناحیه احتراق اولیه

ناحیه میانی اولیه

ناحیه دوال اولیه

کلیدهای عملیاتی و انتخاب حالت موج

این فایل شامل : صفحه نخست، فهرست مطالب و متن اصلی می باشد که با فرمت (word) در اختیار شما قرار می گیرد. (فایل قابل ویرایش است)

تعداد صفحات : 16