گزارش کارآموزی رشته مهندسی کامپیوتر نرم افزار/سخت…

توضیح مختصر:

دانلود گزارش کارآموزی رشته مهندسی کامپیوتر، طراحی و چاپ دیجیتال مولتی مدیا؛ ابتدا کار در اختیار گروه گرافیست قرار می گیرد این گروه با توجه به نوع فعالیت مشتری ، نوع سفارش کار و خواسته های مشتری طرح را در نرم افزار پیاده سازی می کند و با فرمت هاو اندازه استاندارد به بخش فنی تحویل می دهد . بخش فنی

عنوان کامل: گزارش کارآموزی رشته مهندسی کامپیوتر نرم افزار/سخت افزار

دسته بندی: دانشگاهی » سایر موارد

اطلاعات

  • فرمت فایل دانلودی: zip
  • فرمت فایل اصلی: doc
  • تعداد صفحه: 60
  • حجم: 6,662 کیلوبایت

عبارات و جملات کلیدی

دانلود گزارش کارآموزی, گزارش کارآموزی, گزارش کارآموزی کامپیوتر, دانلود کارآموزی طراحی و چاپ دیجیتال, گزارش کارآموزی مهندسی کامپیوتر, پروژه کارآموزی چاپ, دانلود پروژه کارآموزی نرم افزار, خرید کارآموزی رشته کامپیوتر, طراحی و چاپ دیجیتال مولتی مدیا

قسمتی از متن:

ابتدا کار در اختیار گروه گرافیست قرار می گیرد این گروه با توجه به نوع فعالیت مشتری ، نوع سفارش کار و خواسته های مشتری طرح را در نرم افزار پیاده سازی می کند و با فرمت هاو اندازه استاندارد به بخش فنی تحویل می دهد . بخش فنی پس از بررسی طرح و خواسته های مشتری تنظیمات دستگاه را انجام می دهد و تصویر را به چاپ می رساند . بدین ترتیب نمونه اولیه طرح آماده می شود .

پس از کامل شدن نمونه اولیه ، آن را به مشتری ارائه می دهند و مشتری نظرات نهایی خود را ارائه می دهد و پس از تامین نظرات نهایی مشتری طرح را می پذیرد و به تعداد مورد قرار داد چاپ و تحویل مشتری می گردد .

روند بالا در ساخت برنامه های مالتی مدیا پس از عقد قرارداد ، کار برای طراحی منو های نرم افزار و طراحی قسمت های گرافیکی تحویل گرافیست داده می شود و گرافیست محصولات گرافیکی خود را در قالب های استاندارد به برنامه نویس مالتی مدیا تحویل می دهد . گروه مالتی مدیا ابتدا سناریو کار را تهیه می کنند و پس از تقسیم کار بین اعضا گروه ، قسمت های مختلف توسط کارگردان جمع آوری و گردآوری می شود و نسخه آزمایشی را تولید می کنند و آماده نظرات نهایی مشتری می شوند.

فهرست مطالب :

فصل اول : آشنایی کلی با مکان کارآموزی

شرح مختصری از فرایند تولید

فصل دوم : ارزیابی بخش های مرتبط با رشته کامپیوتر

بررسی شرح وظایف

فصل سوم : آزمون آموخته ها و نتایج و پیشنهادات

انواع دستگاه های چاپ و زیراکس

آشنایی با نرم افزار فلش

این فایل شامل : صفحه نخست ، فهرست مطالب و متن اصلی می باشد و با فرمت ( word ) در اختیار شما قرار می گیرد.

(فایل قابل ویرایش است )

تعداد صفحات : 60