گزارش کارآموزی کامپیوتر، منبع تغذیه

توضیح مختصر:

دانلود گزارش کارآموزی در شرکت کامپیوتری : یکی از پر استفاده ترین لوازم برقی و با پیچیده ترین سیستمها کامپیوتر می باشد، تاریخچه کامپیوتر به شکل حرفه ای آن به 20 سال پیش تا به حال بر میگردد. قطعات کامپیوتر شامل مانیتور،کی برد، Case ، مادر برد و … می باشد. که یکی از مهمترین این قطعات Case می باشد.

عنوان کامل: گزارش کارآموزی کامپیوتر، منبع تغذیه

دسته بندی: دانشگاهی » سایر موارد

اطلاعات

  • فرمت فایل دانلودی: zip
  • فرمت فایل اصلی: doc
  • تعداد صفحه: 57
  • حجم: 38 کیلوبایت

عبارات و جملات کلیدی

دانلود گزارش کارآموزی کامپیوتر منبع تغذیه, گزارش کارآموزی برق شرکت کامپیوتری, دانلود پروژه کارآموزی کامپیوتر منبع تغذیه, کارآموزی برق در شرکت کامپیوتری, دانلود گزارش کارآموزی کامپیوتر, پروژه کارآموزی منبع تغذیه کامپیوتر, گزارش کارورزی برق منابع تغذیه

بحثی پیرامون منابع تغذیه شامل ساختار منبع تغذیه و عیب یابی آن:

یکی از پر استفاده ترین لوازم برقی و با پیچیده ترین سیستمها کامپیوتر می باشد، تاریخچه کامپیوتر به شکل حرفه ای آن به 20 سال پیش تا به حال بر میگردد. قطعات کامپیوتر شامل مانیتور،کی برد، Case ، مادر برد و … می باشد. که یکی از مهمترین این قطعات Case می باشد.

Case به تنهایی فقط وظیفه نگهداری قطعات با استاندارد مکانی تعیین شده و خنک کردن قطعات و جدا کردن آنها (قطعات حساس) را از محیط اطراف بر عهده دارد. Case یک قسمت بسیار مهم در خود دارد که کار آن تبدیل برق و رساندن آن به ولتاژهای پایین در حد نیاز و استفاده اجزاء داخل Case وقطعات در ارتباط با Case می باشد.

نام این قسمت بهتر است بگویم این قطعه Power یا منبع تغذیه می باشد. Power نقش بسیار مهم در حفظ قطعات و بالا بردن عمر مفید آنها دارد. و این موضوع سبب می شود که یکی از مهمترین قطعات سیستم به شمار آید و انتخاب Case خوب را مهم می سازد. Power چند نوع دارد که معروفترین آنها مدلهای AT وATX می باشد باتوانای مصرفی متفاوت که بر حسب نیاز انتخاب می شوند.

فهرست مطالب:

مقدمه

نگاهی ژرف به ساختار منبع تغذ یه

رده بندی منابع تغذیه

مشخصات منبع تغذیه

تصحیح عامل توان

گواهینامه های سلامت منبع تغذیه

بارگیری اضافه از منبع تغذیه

مدیریت توان

سیستمهای Energy Star

مدیریت پیشرفته توان

اینتر فیس پیشرفته پیکر بندی و توان

استفاده ازمولتی مترهای دیجیتال

انتخاب یک مولتی متر

Autoranging

اندازه گیری ولتاژ

تجهیزات تخصصی آزمایش

حرارت سنج ماد ون قرمز دیجیتال

تعمیر منبع تغذ یه

استفاده از سیستمهای محافظ برق (Power-Protection )

عیب یابی منبع تغذیه

منابع تغذیه با فشار کاری اضافی

خنک کنندگی نا مناسب